Yhteystiedot

Tapahtumia

 Yhdistyksemme hallitus 2023-2025

 

Tehtävä

Nimi

Sähköpostiosoite

Puhelinnumero

Puheenjohtaja

2023-2025

Heikki Korppi

heikki.korppi@hotmail.com

heikki.korppi@pshyvinvointialue.fi

040 7080 670 ja 0400 247 551

 

1.Varapuheenjohtaja

 

2.Varapuheenjohtaja

Heli Seppänen

Susanna Kasper

heli.seppanen@pshyvinvointialue.fi

 

susanna.kasper@opedu.kuopio.fi

050 349 8095

 

044 579 4636

Sihteeri

Jonna Kankkunen

jonna.kankkunen@gmail.com

045 239 4246

Rahastonhoitaja

Virpi Voutilainen

virpi.voutilainen@pshyvinvointialue.fi

040 761 9580

Jäsensihteeri

Kaija Hujanen

kaija.hujanen@pshyvinvointialue.fi

040 719 9379

Opintosiht./tiedottaja

Marita Koskinen

marita.koskinen@pshyvinvointialue.fi

050 341 8484

Toimintapäällikkö

Heli Seppänen

heli.seppanen@pshyvinvointialue.fi

050 349 8095

 

Muut hallituksen jäsenet:

Minna Takala

Petra Asikainen

Hanne Vaarala

Jukka Pehkonen

 

Hallituksen yleisvarajäsenet:

Tiina Hyvönen

Tanja Keinänen

Tuire Kuusela-Koponen

Antti Rimpineva

Kikka Tammilehto

Mari Tuuli Korhonen

 

LUOTTAMUSMIEHET 2023

 

Pääluottamusmies (neuvotteleva SoTeTES+KVTES+PELA)

Marita Koskinen

hammashoitaja

Henkilöstöpalvelut toimintayksikkö

LM aika päätoiminen

puhelin: 044 718 6781

marita.koskinen@pshyvinvointialue.fi

 

Varapääluottamusmies

Saana Rantonen

sairaanhoitaja

vastaanottopalvelut

LM aika: kaksi päivää viikossa

puhelin: 044 718 1026

saana.rantonen@pshyvinvointialue.fi

 

Pääluottamusmies (neuvotteleva KVTES)

Hanne Vaarala

varhaiskasvatuksen lastenhoitaja

kasvun- ja oppimisen- ja hyvinvoinnin palvelualue

LM aika: tiistaisin ja keskiviikkoisin klo 7:30-15:30

puhelin: 044 718 6235

hanne.vaarala@kuopio.fi

 

Luottamusmies

Heli Seppänen

sairaanhoitaja

kotisairaala

LM aika: tiistaisin ja perjantaisin klo 7:30-15:30

puhelin: 044 718 6744

heli.seppanen@pshyvinvointialue.fi

 

Luottamusmies

Sirpa Saarelainen

fysioterapeutti

kuntoutus, Nilsiä

LM aika: ei LM aikaa

puhelin: 044 718 2597

sirpa.saarelainen@pshyvinvointialue.fi


Luottamusmies

Virpi Voutilainen

fysioterapeutti/tiimivastaava

kuntoutus, Harjula

LM aika: ei LM aikaa

puhelin: 044 718 6574

virpi.voutilainen@pshyvinvointialue.fi

 

 

 

Tehyn Kuopion ammattiosasto ry